Eximia Kavitasyon
Eryaman Güzellik Merkezi

Ultrason, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştiren EXİMİA KAVİTASYON invaziv olmayan, etkin, dinlendirici bir yöntemle vücudunuza bakım yapmanıza olanak sağlar. Ve daha ilk seanstan itibaren fark edilir sonuçlar sunar. EXİMİA KAVİTASYON ile daha düzgün ve sıkı bir cilt, yağlardan ve estetik olmayan her türlü görünümden uzaklaşmış yepyeni bir vücuda sahip olabilirsiniz.

NASIL UYGULANIR
Eryaman Güzellik Merkezi

Uygulama başlamadan bir gün önce ve bir gün sonra en az 2,5 litre su içilmesi gerekir. Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için şarttır. Uygulama, haftada bir yada iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 10 seansta tamamlanır. Bir seans ortalama 50-60 dakika sürer. Birinci seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Sonraki seanslarda bu incelme azalarak devam eder. Seans sayısı kişinin durumuna göre belirlenir. Lenf drenajı hızlandırılarak parçalanan yağların atılımı hızlandırılır buda yaklaşık 1 hafta kadar sonra yağ ağırlığından kayıp olarak karşımıza çıkar. Eximianın diğer cihazlardan en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, kişinin seanstan sonra hemen günlük yaşama dönebilmesidir.Uygulanan bölgede herhangi bir morluk ,kızarıklık vs. oluşmaz.

HANGİ AMAÇLA KULLANILIR
Eryaman Güzellik Salonu

Bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen yağları parçalayıp, bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. aynı zamanda cilt sıkılaştırması için fayda sağlamaktadır.

error: Korumalı İçerik!! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim